Hlavná stránka / Aktuality / Príroda, životné prostredie a deti - Zoznam ocenených prác

Príroda, životné prostredie a deti - Zoznam ocenených prác

Výsledky 33. ročníka regionálnej výtvarnej súťaže Príroda, životné prostredie a deti.
Výstava bude sprístupnená od 11. 11. do 3. 12. 2021 v Dome armády v centre Trenčína. Víťazné práce budete môcť obdivovať zvonka budovy od Hviezdoslavovej ulice v tzv. galérii za oknom.

 

ZOZNAM OCENENÝCH PRÁC

 

  1. I.     kategória • Materské školy (13 MŠ, 81 prác)

AGÁTA TESKA, 5 r.

Psíček a mačička na prechádzke v lese

MŠ, Poľovnícka ul., Nové Mesto nad Váhom • uč. Psotná

 

MELINDA VIDOVÁ, 5 r.

Moje bydlisko

MŠ, Poľovnícka ul., Nové Mesto nad Váhom • uč. Gažová

 

SIMONA SLABOŇOVÁ, 5 r.

Zázračná jeseň

MŠ, Šafárikova ul., elokované pracovisko Východná ul., Trenčín • uč. Sobková

 

TIMEA SÚLETÝOVÁ, 5 r.

Mimi v záhrade

MŠ, Šafárikova ul., Trenčín • uč. Mráziková


MATIAS MATEJÍK, 6 r.

Cestujeme na výlet

ZŠ s MŠ Samuela Timona, Trenčianska Turná • uč. Chudadová

 

AMY DABAK, 6 r.

Na bylinkách

ZŠ s MŠ Samuela Timona, Trenčianska Turná • uč. Hulínová

 

BEATA MANDINCOVÁ, 6 r.

Les

MŠ, Poľovnícka ul., elokované pracovisko Dibrovova ul., Nové Mesto nad Váhom

  • uč. Tulisová

 

NELKA CABAN, 5 r.

Nelka vo Veľkom Mederi

MŠ, Šafárikova ul., Trenčín • uč. Krumlová, Sládeková

 

ELA VACULOVÁ, 4 r.

Tornádo

MŠ, Ul. J Halašu, Trenčín • uč. Hrachovcová

 

NELLKA GÚČIKOVÁ, 5 r.

Na lúkach

MŠ, Pionierska ul., Čachtice • uč. van Wingerden

 

 

  1. II.     kategória • 1. – 4. ročník ZŠ (10 ZŠ, 67 prác)

EMA DANIŠKO, 7 r.

Farebné levy a vtáčiky

ZŠ, Bezručova ul., Trenčín • uč. Lubjáková

 

ZORA MARTOŇOVÁ, 6 r.

Naše ovocie

ZŠ, Veľkomoravská ul., Trenčín • uč. Mihaličková

 

HANA KLOBUČNÍKOVÁ, 7 r.

Korytnačky

ZŠ, Bezručova ul., Trenčín • uč. Lubjáková


NINA PUNOVÁ, 9 r.

Veselé mačičky

ZŠ Jána Lipského s MŠ, Trenčianske Stankovce • Mikušincová

 

DÁVID KIŠAC, 7 r.

Pýcha lesa

ZŠ Zlatníky • uč. Rédekyová

 

TOMÁŠ TOMÁNEK, 8 r.

Les

ZŠ Jána Lipského s MŠ, Trenčianske Stankovce • Humeníková

 

 

 

  1. III.     kategória • 5. – 9. ročník     ZŠ (10 ZŠ, 87 prác)

VANESA SLÁDKOVÁ, 14 r.

Fantasy forest

ZŠ Jána Lipského s MŠ, Trenčianske Stankovce • Mikušincová

 

ALEX MORKÁŇ, 11 r.

Líška

ZŠ, Ul. L. Novomeského, Trenčín • uč. Porošinová

 

MIA ROZVADSKÁ, 12 r.

ZŠ, Ul. Veľkomoravská, Trenčín • uč. Suchá

 

ŠIMON GAŽI, 12 r.

Dva svety

ZŠ s MŠ M. Rešetku, Horná Súča • Rogovská

 

OSKAR VAŇURA, 11 r.

Šťuka

ZŠ, Ul. L. Novomeského, Trenčín • uč. Porošinová

 

RÓBERT ALMÁŠI, 14 r.

Vtáčik

ZŠ, Ul. L. Novomeského, Trenčín • uč. Porošinová


  1. IV.     kategória • Základné umelecké školy

(7 ZUŠ, 75 prác)

 

TAMARA PALCÚTOVÁ, 8 r.

Orol

ZUŠ J. Kréna Nové Mesto nad Váhom, elokované pracovisko Lúka • uč. Mareková špeciálna cena

 

LÍVIA POLÓNIOVÁ, 9 r.

Sokol

ZUŠ J. Kréna Nové Mesto nad Váhom, elokované pracovisko Lúka • uč. Mareková špeciálna cena

 

LILIANA ĽUPTÁKOVÁ, 8 r.

Hrdlička

ZUŠ J. Kréna Nové Mesto nad Váhom, elokované pracovisko Lúka • uč. Mareková špeciálna cena

 

MIRKA ŠNÁBLOVÁ, 8 r.

Čakanie na kamaráta

ZUŠ J. Kréna Nové Mesto nad Váhom, elokované pracovisko Lúka • uč. Mareková špeciálna cena

 

TIMEA SIJKOVÁ, 8 r.

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Finkei

 

JURAJ HEJL, 7 r.

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Baranovič Janíčková

 

PERLA CHEN, 7 r.

Zátišie s tekvicami

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Skybová

 

NINA STREMPEKOVÁ, 6 r.

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Meško

 

ADELKA HANKOVÁ, 8 r.

Vyznanie lásky

Súkromná ZUŠ, Gagarinova ul., Trenčín • uč. Vondrová


VERONIKA PETROVÁ

Hmyz

Súkromná ZUŠ, Gagarinova ul., Trenčín • uč. Svitková

 

 

HANKA ZAŤKOVÁ, 6 r.

Môj tancujúci strom

Súkromná ZUŠ, Omšenie • uč. Chrastinová

 

KRISTIÁN MARČANÍK, 9 r.

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Finkei

 

TOBIÁŠ GORBÁR, 9 r.

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Janíčková

 

ŠIMON SLÁDEK, 10 r.

Kareta

Súkromná ZUŠ, Gagarinova ul., Trenčín • uč. Kubicová

 

 

  1. V.     kategória • Základné umelecké školy (7 ZUŠ, 46 prác)

 

NELA NÉMETHOVÁ, 12 r.

Kohútik jarabý

Súkromná ZUŠ, Gagarinova ul., Trenčín • uč. Vondrová

 

MICHAELA KOCIANOVÁ, 12 r.

Prelet

ZUŠ Nemšová • uč. Hollá

 

SIMONA ŠIMOČKOVÁ, 14 r.

ZUŠ Karola Pádivého, Trenčín • uč. Finkei

 

KLÁRA HUDECOVÁ, 12 r.

Podozrievavá

ZUŠ Nemšová • uč. Žalúdeková

 

IVANA BRÁZDOVÁ, 11 r.

ZUŠ Karola Pádivého Trenčín • uč. Janíčková


  1. VI.     kategória • Špeciálne školy

(1 ŠŠ, 10 prác)

 

VANESA FABOVÁ, 19 r.

Vrany v Mníchovej Lehote

Spojená škola internátna, Trenčín • uč. Fizelová, akad. soch.

 

TERÉZIA RÁBEKOVÁ, 15 r.

Na Orave dobre, na Orave zdravo

Spojená škola internátna, Trenčín • uč. Fizelová, akad. soch.

 

VERONIKA MINÁRIKOVÁ, 14 r.

Penzión Slniečko v lone prírody

Spojená škola internátna, Trenčín • uč. Fizelová, akad. soch.


Súbor na stiahnutie

Zoznam ocenených prác PŽP 2021.rtf   (RTF, 208.41 KB)


 

Facebook

Najnovšie fotografie

Cimbalové zrkadlenie - 10 Cimbalové zrkadlenie

INFO MAILOM

Registrujte sa pre bezplatný odber noviniek z diania v stredisku.

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac November 2021 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
1
Podujatia na deň 1.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

2
Podujatia na deň 2.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

3
Podujatia na deň 3.11.2021
58. MÉTA

03.11.2021, 17:00

On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

4
Podujatia na deň 4.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

5
Podujatia na deň 5.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

6
Podujatia na deň 6.11.2021
Karol Ondreička - NA POMEDZÍ REALITY A FANTÁZIE

06.11.2021, 9:00

On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

7
Podujatia na deň 7.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

8
Podujatia na deň 8.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

9
Podujatia na deň 9.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

10
Podujatia na deň 10.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

11
Podujatia na deň 11.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

12
Podujatia na deň 12.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

13
Podujatia na deň 13.11.2021
Pošla deva do Turca

13.11.2021, 18:00

STRETNUTIE S UMENÍM

13.11.2021, 9:00

On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

14
Podujatia na deň 14.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

15
Podujatia na deň 15.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

16
Podujatia na deň 16.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

17
Podujatia na deň 17.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

18
Podujatia na deň 18.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

19
Podujatia na deň 19.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

20
Podujatia na deň 20.11.2021
Tajomné posolstvá v krajinách maliara Rudolfa Mošku

20.11.2021, 9:00

On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

21
Podujatia na deň 21.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

22
Podujatia na deň 22.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

23
Podujatia na deň 23.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

24
Podujatia na deň 24.11.2021
Cimbalové zrkadlenie

24.11.2021, 17:00

On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

25
Podujatia na deň 25.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

26
Podujatia na deň 26.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

27
Podujatia na deň 27.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

28
Podujatia na deň 28.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

29
Podujatia na deň 29.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021

30
Podujatia na deň 30.11.2021
On-line a v bezpečí

21.9.2021 - 30.11.2021