TRENČIANSKE OSVETOVÉ STREDISKO V TRENČÍNE

Miloš Alexander Bazovský - Výstava predĺžená

Termín: od 9.3.2024, 11:00 do 31.5.2024

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne v spolupráci s Trenčianskym osvetovým strediskom v Trenčíne vás pozývajú na vernisáž regionálnej výtvarnej súťaže MILOŠ ALEXANDER BAZOVSKÝ. Slávnostná vernisáž spojená s udeľovaním cien sa uskutoční v sobotu 9. marca 2024 o 11:00 hod. v priestoroch trenčianskej galérie. Vstup na vernisáž je voľný.

GMAB v Trenčíne si v tomto roku pripomína 55. výročie svojho vzniku a vernisáž je súčasťou jej podujatia Máme narodeniny. Tešiť sa môžete na celodenný sprievodný program pre deti aj dospelých, tvorivé dielničky, komentované prehliadky a narodeninovú tortu! Všetky informácie o podujatí Máme narodeniny sa dozviete tu: https://shorturl.at/jkP15
 
Výstavu detských prác, ktorá vznikla na počet Miloša Alexandra Bazovského, si budete môcť v GMAB pozrieť od 9. marca 2024. Pre veľký záujem sa galéria rozhodla výstavu predĺžiť, a to až do konca apríla. Následne sa výstava presunie do centra Trenčína. Obdivovať ju budete môcť v tzv. galérii za oknami Okruhového domu armády (ODA).
 
Výsledky výtvarnej súťaže sú zverejnené v prílohách na stiahnutie.

Zabezpečuje

032/6555 325 Mgr. Kristína Jurzová (kristina.jurzova@tnos.sk)